Home Forums Algemene discussie Gemengd BTW-plichtig : per kwartaal ?

Weergave van 0 geneste reacties
  • Auteur
    Berichten
    • Annick
      Bijdrager
      Aantal berichten: 1

      Hallo Forumgebruikers
      ik heb een eenmanszaak (gewoon BTW-plichtig) en voer zelf een vereenvoudigde boekhouding. Sinds 1 oktober heb ik een opdracht opgenomen als taaldocent bij een universitaire instelling. Taalonderwijs is vrijgesteld van btw volgens artikel 44§2,4° wat maakt dat ik nu gemengd BTW plichtig ben en met een verhoudingsgetal zal moeten werken. Tot dusver snap ik het min of meer.
      Wat ik niet snap, zijn de tijdslijnen. De opdracht gaat in vanaf kwartaal 4. Vorige BTW kwartaalaangiften zijn natuurlijk al gebeurd. Heeft de nieuwe berekening onder de gemengde BTW plicht dan alleen betrekking op kwartaal 4 ? En vervalt het gemengde statuut zodra de opdracht stopt (in casu medio februari ’22) ?

      Ik kijk uit naar goed advies !
      vriendelijke groet
      Annick

Weergave van 0 geneste reacties
  • Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.